CARIERE

Electronist / Operator Asamblare Electronica (EMS-Electra)

Te-ai potrivi perfect profilului căutat dacă:
- Esti absolvent(a) de scoala profesionala sau liceu (tehnic);
- Ai cunoștințe și/sau ești pasionat de electronică;
- Esti o persoană ordonată, atentă la detalii, obișnuită cu munca repetitivă;
- Ai abilități practice și te adaptezi ușor;
- Îți place munca bine făcută;
- Comunici eficient cu oamenii din jur și ai o atitudine pozitivă.

Ne-ar ajuta sa ai:
- Experiență în mediu de producție, activități de lipire, asamblare;
- Cunoștințe tehnice (electronică).

Descrierea jobului

Ce vei face la noi:
- Activități de pregatire materiale și asamblare produse;
- Plantare și lipire manuala a componentelor;
- Control vizual al plăcilor electronice;
- Verificare și testare plăci electronice;
- Manipulare, ambalare, etichetare și depozitare semifabricate;

Beneficiile oferite de noi includ:
• Un loc de munca stabil, în care vei dobândi multe cunoștințe noi;
• Salariu bazat pe nivelul de competență;
• Tichete de masa;
• Transport asigurat, în acord cu politica firmei;
• Asigurare medicală;
• Prime și alte beneficii conform CCM;
• Instruire profesională;

Va rugam atasati CV-ul Dvs. in format Word sau Pdf.
Confirm că am peste 16 ani
DA, sunt de acord cu prelucrarea datelor personale în scop de informare