CARIERE

Mecanic Mentenanta

Ești persoana pe care o căutam dacă:
- Ai studii tehnice finalizate (mecanică, electromecanică);
- Ai experiență de minim 1 an pe o pozitie similară (în domeniul industrial);
- Ai capacitate sporită de asimilare și punere în practică a cunoștințelor noi;
- Poți lua decizii corecte și rapide;
- Ai abilitati foarte bune de comunicare și ai spirit de echipă;
- Esti o persoana riguroasa, inventivă, foarte atentă la detalii;
- Ai dorință de perfecționare continua și o atitudine pozitivă.

Ar fi un avantaj să ai:
- Experiență de mentenanță în industria chimică;
- Cunostințe de hidraulică și pneumatică;

Descrierea jobului

Principalele tale atributii vor fi:
- Activități de întreținere și reparații pentru secțiile de producție;
- Implicare în reconditionarea, instalarea şi punerea în funcţiune de maşini, utilaje, SDV-uri achiziţionate sau realizate prin autodotare;

Beneficiile oferite de noi includ:
• Salariu atractiv ;
• Tichete de masa;
• Asigurare medicala;
• Prime si alte beneficii conform Contractului Colectiv de Munca;
• Instruire si formare profesionala;
• Decontare transport in acord cu politica firmei

Va rugam atasati CV-ul Dvs. in format Word sau Pdf.
Confirm că am peste 16 ani
DA, sunt de acord cu prelucrarea datelor personale în scop de informare