CARIERE

Operatori Asamblare Electronica (EMS-Electra)

Te consideram potrivit(a), daca:
- esti absolvent(a) de scoala profesionala sau liceu;
- esti o persoana ordonata, atenta la detalii, obisnuita cu munca repetitiva;
- ai abilitati practice si te adaptezi usor ;
- ai o atitudine pozitiva si iti place munca bine facuta.

Ai un plus, daca:
- ai cunostinte tehnice sau esti pasionat(a) de electronica;
- detii experienta in mediu de productie.

Nu ai experienta? Vino cu motivatia, de restul ne ocupam noi!

DESCRIEREA JOBULUI

Ce vei face la noi:
• Activitati de asamblare finala produse;
• Manipulare, ambalare, etichetare si depozitare semifabricate;
• Plantare si lipire manuala a componentelor;
• Control vizual al placilor electronice;

Noi iți oferim:
• Salariu atractiv;
• Tichete de masa;
• Asigurare medicala;
• Prime si alte beneficii cf CCM;
• Stabilitate;
• Instruire profesională;
• Decontare transport in acord cu politica firmei.

Te așteptăm să ne cunoaștem și să investim împreună în viitorul tău!

Va rugam atasati CV-ul Dvs. in format Word sau Pdf.
Confirm că am peste 16 ani
DA, sunt de acord cu prelucrarea datelor personale în scop de informare